Wynajem mieszkań

Kupcy z całego kraju, łączcie się!

Kupcy z całego kraju, łączcie się!
Duży może więcej - z tym hasłem zgadzają się niemal wszystkie organizacje kupieckie. Nim starają się zachęcić swoich potencjalnych członków do wstąpienia w szeregi stowarzyszeń. Zdarza się jednak tak, że oprócz hasła nie dają nic więcej. W Polsce przyszedł, więc czas na stworzenie jednej prężnej organizacji, która wspólnym głosem zadba o interes firm handlowych.

Akcja „Znicz w sklepie!”

Akcja „Znicz w sklepie!”
Dni wrześniowego szaleństwa już za nami. Zeszyty, kredki i inne artykuły szkolne już znalazły się w tornistrach uczniów. Teraz przyszła pora na sprzedaż zupełnie innego towaru.

Dialog z Designem

Codziennie pomagają nam w życiu, chociażby dlatego że oświetlają nam przestrzeń, nie mówiąc już np. o poprawie nastroju. Jeśli do tego dodamy jeszcze dobrą formę, przemyślaną konstrukcję i odpowiednią barwę światła to można powiedzieć że jest to dla nas przedmiot idealny wręcz niezastąpiony.

Burza w szklance mleka

Burza w szklance mleka
Mieliśmy być krajem mlekiem płynącym, w którym eksporterzy produktów nabiałowych zbijaliby fortuny. Po kilku dobrych latach piękny sen się skończył i grozi nam prawdziwa mleczna powódź. W ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy drastycznie wyhamowała dynamika eksportu. Jednocześnie tylko w ciągu trzech pierwszych kwartałów zeszłego roku import serów, jogurtów i masła wzrósł aż o 39 procent! Co czeka polską branże nabiałową?

Pobij tłuszcz płatkiem!

Pobij tłuszcz płatkiem!
Nie oszukuj się. Nie wystarczy nasmarować się kremem albo żelem wyszczuplającym i usadowić się wygodnie – najlepiej w pozycji horyzontalnej – przed telewizorem, święcie wierząc, że po zakończeniu kolejnego odcinku „Seksu w Wielkim Mieście” twoje uda i pośladki będą godne pozazdroszczenia.