Dotyk Kobiety

Dotyk Kobiety
Sztuka jest rozmową. Rozmowa jest kompromisem, wymianą energii. Ktoś ustępuje. Czasem to płótno, glina, czasem forma, czasem funkcja. Bez tego łyżeczka nigdy nie zostałaby łyżeczką, a trawa nie zgodziłaby się na wybudowanie na jej miejscu domu.

Kompromis tworzenia Jestem człowiekiem, tworzę dla ludzi. To wielka pochopność nie iść na kompromis. Kto wie co tam w środku kogoś siedzi? Warto zadawać pytania.

Design
To wielkie pudełko bez dna dla każdego, na co dzień i od święta. Pudełko jest pełne i puste. Niektórzy wrzucają tam nowe zabawki. Jedni je doceniają inni przechodzą obojętnie.

Źródło inspiracji
Ktoś wlał każdemu kilka kropel kolorów do serca, ja swojego nie pamiętam.

Wzornictwo przemysłowe
Wzór i przemysł to genialne połączenie. Siedzisz na sztuce, jesz sztukę, jedziesz sztuką, żyjesz w sztuce, widzisz przez sztukę. Totalny odjazd .

Glamour
Urok, blask, przepych, splendor, czar, nic dodać, nic ująć. Może być genialny.

Indywidualizm
Trudno dziś odbiegać od norm, skoro ich nie ma. Indywidualizm dziś to chyba bycie normalnym, a szczerość to już ekstrawagancja… Bardziej cenię to drugie.

Klient

Klient? Człowiek w całej okazałości. Z niebieskimi oczami, ze zmarszczkami od słońca, z blizną na lewej ręce, z miłością, ze szczęściem lub smutkiem jak każdy z nas.

Produkt

Lubię to słowo. Oznacza, że coś jest gotowe, wyprodukowane, porozmyślane, ukończone. Wszystko co ma opakowanie jest produktem. Ja mam je również, to moja strona internetowa. Zapraszam, rozpakujcie

Konkursy

Dla mnie każdy projekt jest konkursem. Jurorem i tak najczęściej jest człowiek. Obecnie czekam na wyniki międzynarodowego konkursu Electrolux Design Lab, niedawno otrzymałam informację, że przeszłam do następnego etapu.